Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přicházení

29. 11. 2009
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přeji si, přeji...

(Kuře, 11. 12. 2009 19:14)

hudební drabble...:) Konkrétnější být neumím, ale jestli znáš Lane z Gilmorových děvčat...tak nějakou takovou drabble, která by se líbila Lane ;)

vskutku nečekané přání

(eruš, 8. 12. 2009 12:46)

milý ježíšku, kromě toho, že bych ráda další kapitolu nočních zpěvů, bych s dovolením k vánočnímu přání využila pomatení smyslů, jež mě postihlo po nedělní projekci HBP v angličtině. přála bych si něco (nepairingového!) se snapem. kupříkladu si ho úplně představuju za tárou. v bílém. *omdlévá* chop se toho, z které strany chceš a kdyby to nešlo, tak ze zadání snape-lékárník vyškrtni toho lékárníka. :o))) (*buší hlavou do stolu*)

Milý jesličkový oslíku,

(Efka, 2. 12. 2009 20:56)

já bych si do žlabu letos přála dozvědět se něco o tom, jak Vilibald k zubům přišel a pvoč má tedy teď pvíševnou avtikulaci. Pokud ti to teda nenaruší dějovou linii.

P. S. Kopretina se taky chystá vyprodukovat nějaký ten Vánoční květ na oplátku ;-).

Milý Ježíšku,

(Ada, 1. 12. 2009 13:54)

Já bych chtěla něco veselého. Dobře, to nebylo vtipný, tak znovu. Já(a se mnou též jeden tradiční Stokerovec, následovaný neméně tradičním Riceánem), bychom si přáli něco prattchettovsky/černohumorně/krvesajného. Už máme totiž plné tesáky toho, kterak se z naší milé a přátelské krvesajné komunity poslední dobou dělá smečka patetických,romanticky slintajících... ehm, Edwardů. Zachraňme žánr, než zhyne docela, potažmo zmutuje v něco strašlivého, a tvorové jako John Doe pak nebudou mít do čeho kousnout! XD
Díky.

Letos na sebe nezapomenu:)

(Petrax, 29. 11. 2009 22:35)

Je třeba abych se letos odhodlala i já, takže: já bych chtěla něco vysoce gender-fuckového a bořícího stereotypy:D :D :D Děkuji:)