Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co to je - podobně jako já sepisuju Neviditelné, jde i v případě Labyrintu o příběh na pokračování. Zde ovšem veškeré podobnosti končí - Labyrint se od mých literárních hokus pokusů liší tématem, prostředím a hlavně kvalitou. Oproti mě má také ještě další rozměr - komentující veřejnost má přímý vliv na vývoj příběhu. Jednak hlasováním v anketách, které se tu a tam objevují, jednak tím, že v komentáři navrhnou něco, co se Pavlovi zalíbí.

Musím říct, že pro mě je tenhle projekt skutečná lahůdka. Líbí se mi nejen příběh samotný, ale hlavně to zcela hladké a organické spojení s lidmi a přirozený vývoj děje podle nich.

I proto jsem se rozhodla tady trochu zareklamčit. Máte-li chvíli času (jasně, vím, že nemáte, ale komu by se chtělo učit/pracovat/psát bakalářku, že? :o)), mrkněte se sem: www.pavelrencin.cz a klikněte si do sekce "online příběh".

Přeju vám všem, aby se to líbilo aspoň tak, jako mě. Hezký večer!

 

P.S.: Další kapitola Neviditelných (bude už předposlední), je v produkci. Držte mi palce a příležitostně mi nadávejte, ať ji dodělám ještě v tomhle století.

Co se drabble-meme týče, tady to bude horší. Vypadá to, že moje tvůrčí buňky momentálně svačí bakařská práce, takže se omlouvám jak Josice, tak Asperii - holky, mějte se mnou trpělivost, nebojte, drabble budou. Jenom nevím kdy. :o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klikla jsem...

(Ada, 28. 3. 2008 12:17)

A musím podotknout, že to nevypadá špatně. Ještě zabrouzdám.:o)