Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nikdo vám nedá to, co my vám můžeme slíbit

17. 8. 2009
Tak za á - jak už jste si nejspíš povšimli - udělala jsem leporelku nový chladivý outfit, aby se v létě nepřehřívalo. Za obrázky opět děkuji úžasnému Petu Revonkorpimu (http://pesare.deviantart.com/gallery/).

Za bé - na čem dělám a čeho se (snad) (brzo) dočkáte. Na vás a vaše kapesníky chystá zaútočit opět jedna HP fanfikce překladová jménem Smrt je nádraží King`s Cross. Je to nádherná věc, nicméně má solidních deset tisíc slov a je psána dosti složitým jazykem (rozuměj: angličtinou o čtvrtinu přesahující moji slovní zásobu :o)), takže ji překládám skutečně se slovníkem v ruce a po kouskách, takže to ještě nejspíše bude nějakou dobu trvat. 
Co vás zřejmě čeká dříve (ideálně doufám ještě tento, nejpozději příští týden) je první kapitola zbrusu nového originálního příběhu, který budu podobně jako kdysi Neviditelné (na které jsem si tak trochu zavzpomínala o článek níž) psát a uveřejňovat postupně. Doufám, že v častějších intervalech, než to bylo u Neviditelných, ale raději nic neslibuju, protože jdu do páťáku a práce mě tudíž čeká přímo hodně. Co prozradím, abych vás, mou hrstku nezničitelných, navnadila - příběh se bude jmenovat Noční zpěvy a žánrově půjde o urban fantasy. A prozradím i název prologu: East Eden. 
Těšíte se? :o) 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Ada, 20. 8. 2009 9:29)

Taky těšík!:o)

(Hele, proč mi to žere komentáře?)

A jo,

(Efka, 19. 8. 2009 19:34)

těším se, abys věděla. Protože těšení se je potřeba (aby se autorovi chtělo slibovat termíny :-))

A modrá je dobrá :-)

nééé,

(erunka, 17. 8. 2009 20:07)

vůbec se netěšíme! protože když se člověk příliš těší, tak se pak všechno po... :)))